En del av Inev AB

Telefon: 0380-31 11 00 | E-post: info@lanabgroup.se

Kontakta oss

Hej! Det är vi som jobbar på Lanab Group. Vårt mål är att kunna erbjuda bästa möjliga service och hjälpa er på alla vis. Varmt välkommen att kontakta oss.

Måndag till torsdag: 08.00-16.30
Fredagar: 08.00-15.00

 

 

 

Kundsupport och order 0380-31 11 00

Jessica R Gustavsson
Jessica R Gustavsson Kundsupport och order
+46(0)380-31 11 00
jessica@lanabgroup.se
Jennie Stennert
Jennie Stennert Kundsupport och order
+46(0)380-31 11 00
jennie@lanabgroup.se
Martin Almqvist
Martin Almqvist Digital affärsutvecklare
+46(0)380-31 11 00
martin@lanabgroup.se

Försäljning

Stefan Tilstam
Stefan Tilstam Sälj- & Exportchef
+46 (0)380-31 11 20
stefan@lanabgroup.se
Victoria Wendel
Victoria Wendel Försäljning
+46 380-31 11 22
victoria@lanabgroup.se
Elin Sander
Elin Sander Försäljning
+46(0)380-31 11 21
elin@lanabgroup.se
Mattias Roth
Mattias Roth Försäljning
+46 (0)380-31 11 24
mattias@lanabgroup.se
Simon Niklasson
Simon Niklasson Försäljning
+46 (0)380-31 11 07
simon@lanabgroup.se
Niclas Lindqvist
Niclas Lindqvist VD
+46(0)380-31 11 01
niclas@lanabgroup.se
Tomas Svae
Tomas Svae Ekonomichef
+46(0)380-31 11 02
tomas@lanabgroup.se
Malin Ögård
Malin Ögård Marknadsansvarig
+46 (0)380-31 11 14
malin@lanabgroup.se
Robert Lilja
Robert Lilja Produktutvecklings ansvarig
+46(0)380-31 11 12
robert@lanabgroup.se
Åsa Vanemo
Åsa Vanemo Hållbarhets- och Verksamhetsutvecklare
+46(0)380-31 11 04
asa@lanabgroup.se
Ola Wallsten
Ola Wallsten Inköpschef
+46 (0)380-31 11 15
ola@lanabgroup.se
Rickard Lindholm
Rickard Lindholm Inköp
+46 (0)380-31 11 23
rickard@lanabgroup.se
Mikaela Holmqvist
Mikaela Holmqvist Konstruktör
+46 (0)380-31 11 16
mikaela@lanabgroup.se
Sabit Smakolli
Sabit Smakolli Produktionschef
+46 (0)380-31 11 44
sabit@lanabgroup.se
Lisa Wilhelmsson
Lisa Wilhelmsson Transportadministratör
+46(0)380-31 11 43
lisa@lanabgroup.se

Våra showroom

Stockholm: Münchenbryggeriet,
Söder Mälarstrand 39, 5tr, Stockholm  
Victoria Wendel: +46(0)380-31 11 22  
Elin Sander: +46(0)380-31 11 21

Göteborg: Studio L6, Lasarettsgatan 6, Göteborg
Stefan Tilstam: +46(0)380-31 11 20

Boka tid för besök

Lanab Group

Postadress: Box 372, 571 24 Nässjö
Besöksadress: Lerbacksgatan 7, 571 38 Nässjö
Telefon: +46(0)380-31 11 00
Mail: info@lanabgroup.se