En del av Inev AB

Telefon: 0380-31 11 00 | E-post: info@lanabgroup.se

Kontakta oss

Hej! Det är vi som jobbar på Lanab Group. Vårt mål är att kunna erbjuda bästa möjliga service och hjälpa er på alla vis. Varmt välkommen att kontakta oss.

Måndag till torsdag: 08.00-17.00
Fredagar: 08.00-15.00

 

 

 

Kundsupport och order 0380-31 11 00

Åsa Vanemo
Åsa Vanemo Kundsupportchef
+46(0)380-31 11 00
asa@lanabgroup.se
Jessica R Gustavsson
Jessica R Gustavsson Kundsupport och order
+46(0)380-31 11 00
jessica@lanabgroup.se
Jennie Stennert
Jennie Stennert Kundsupport och order
+46(0)380-31 11 00
jennie@lanabgroup.se

Försäljning och marknad

Niclas Lindqvist
Niclas Lindqvist VD
+46(0)380-31 11 01
niclas@lanabgroup.se
Kristoffer Wirlin
Kristoffer Wirlin Försäljning
+46(0)380-31 11 07
kristoffer@lanabgroup.se
Marie Maschel
Marie Maschel Försäljning
+46(0)70-261 22 58
marie.m@lanabgroup.se
Victoria Wendel
Victoria Wendel Försäljning
+46 380-31 11 22
victoria@lanabgroup.se
Elin Sander
Elin Sander Försäljning
+46(0)380-31 11 21
elin@lanabgroup.se
Malin Ögård
Malin Ögård Marknadsansvarig
+46 (0)380-31 11 14
malin@lanabgroup.se

Inköp och konstruktion

Anders Wiberg
Anders Wiberg Inköp- och konstruktionschef
+46 (0)380-31 11 15
anders@lanabgroup.se
Rickard Lindholm
Rickard Lindholm Inköp
+46 (0)380-31 11 23
rickard@lanabgroup.se

Produktutveckling

Robert Lilja
Robert Lilja Produktutvecklings ansvarig
+46(0)380-31 11 12
robert@lanabgroup.se

Ekonomi

Tomas Svae
Tomas Svae Ekonomichef
+46(0)380-31 11 02
tomas@lanabgroup.se

Produktion och logistik

Sabit Smakolli
Sabit Smakolli Produktionsledare
+46 (0)380-31 11 44
sabit@lanabgroup.se
Lisa Wilhelmsson
Lisa Wilhelmsson Transportadministratör
+46(0)380-31 11 43
lisa@lanabgroup.se

Våra showroom

Stockholm: Münchenbryggeriet,
Söder Mälarstrand 39, 5tr, Stockholm  
Victoria Wendel: +46(0)380-31 11 22  
Elin Sander: +46(0)380-31 11 21

Göteborg: Studio L6, Lasarettsgatan 6, Göteborg
Kristoffer Wirlin:  +46(0)380-31 11 07

Karlstad: Orkangatan 2, Karlstad (Örsholmen)
Marie Maschel: +46(0)380-31 11 20

Boka tid för besök

Lanab Group

Postadress: Box 372, 571 24 Nässjö
Besöksadress: Lerbacksgatan 7, 571 38 Nässjö
Telefon: +46(0)380-31 11 00
Mail: info@lanabgroup.se